Baterie pro solární elektrárny

Baterie pro solární elektrárny

U nás ve společnosti NELUMBO myslíme ekologicky od samého počátku. Obnovitelné přírodní zdroje chápeme jako vklad a investici do naší společné budoucnosti. Využíváme sílu přírody, abychom ji společně s vámi mohli chránit. Proto nabízíme výkonné baterie pro solární elektrárny.

Naším cílem není solární elektrárny pouze prodávat. Prostřednictvím technologicky pokročilých solárních systémů nabízíme zhmotnění dříve jen obtížně dosažitelného snu. Snu o energetické soběstačnosti.

Bateriový blok a měnič pro solární elektrárny

3 fázový systém All-In-One
Řada AIO Li-HV  (6 / 8 / 10 / 12 / 15 / 20 kW)

135 V startovací napětí

Nastartuje hned zrána

Když se na podzim začnou krátit dny a sluneční svit bude den za dnem ubývat, oceníte 135voltové startovací napětí měničů, které zajistí, že solární elektrárna začne pracovat již krátce po rozednění. Kvalitní startovací napětí a použité technologie vám umožní využít vlastní elektrickou energii, i když bude mlha nebo pod mrakem.
A i když kvůli počasí nebudete moci využít maximální výkon, dobijete si hned po ránu baterii své domácí solární elektrárny a bez problémů pokryjete ranní spotřebu celé domácnosti.

 Výkon 10 kW

Silnější díky vyššímu výkonu

Fotovoltaickým měničem, tedy zařízením umožňujícím využít nahromaděnou energii k napájení elektrických zařízení, musí přirozeně disponovat každá solární elektrárna. S vyšším výkonem měniče ovšem bude mít vaše elektrárna větší sílu a díky střídavému výkonu 10 kW a jednosměrnému od 15 kW výše nabídne ideální poměr využitelné energie.
Na všechny měniče navíc zákazníci získají prodlouženou a rozšířenou záruku 10 let. Dobře sloužit přitom tato výkonná součást solární elektrárny umí třeba 25 let.

10 000 nabíjecích cyklů

 Baterie s mnohaletou výdrží

Důležitou charakteristikou každé baterie je počet možných nabití za předpokladu udržení stabilního výkonu. Baterie pro solární elektrárny používané v systémech společnosti NELUMBO jsou testovány na úctyhodnou výdrž až 10 000 nabíjecích cyklů. Při běžné provozní zátěži je tak její garantovaná životnost o poznání více než 20 let.

Vaše cesta ke splnění snu o energetické nezávislosti může začít třeba dnes.

Kompletní nabídku našich produktů naleznete ZDE.