Kdo jsme?

Jsme NELUMBO – společnost, která věří v přírodu a technologie

U zrodu naší firmy stála důvěra v moderní technologie a láska k přírodě. Jsme racionálně uvažující idealisté a snílci, kteří si velmi dobře uvědomují, že technologický pokrok kráčí ruku v ruce s ekologií a nezbytností chránit naši planetu.

Obnovitelným zdrojům se věnujeme již od roku 2003. Začínali jsme termickými solárními systémy a také osvětou – napsali jsme spoustu článků o problematice obnovitelných zdrojů. Od zařízení na ohřev teplé vody jsme se přirozenou cestou dostali k solárním elektrárnám. První jsme postavili hned v roce 2004 a krátce po ní následovaly desítky a desítky dalších realizací – od malých domácích elektráren až po ty velké.

Záleží nám na tom, aby naše práce byla smysluplná a společensky prospěšná. Spolupracujeme proto s lidmi, na něž se můžeme spolehnout. Naši zaměstnanci a kolegové jsou zkušení profesionálové, kteří se vyznají ve světě solárních technologií a chtějí, aby náš svět zůstal skvělým místem pro život i v budoucnu.

Všechny námi dodávané technologie i systémy přispívají ke snižování emisí skleníkových plynů. Předsevzali jsme si, že se nám do roku 2030 podaří snížit emise CO2 o celý milion tun! Půjdete do toho s námi?

Spojte s námi energeticky náročný provoz s nezbytnou ochranou přírodních zdrojů!

Kontaktujte nás

Nabízíme ucelená funkční řešení

Naším cílem není produkty pouze prodávat. Obnovitelné zdroje energie chápeme jako základní prvek ekologické udržitelnosti, a proto se snažíme nabízet komplexní chytrá řešení, která plní sny o energetické nezávislosti. Baví nás propojovat chytré technologie a vytěžit z jejich synergie maximum. Samozřejmě s minimální zátěží na životní prostředí.

Zjistit více
Získat nabídku

Realizovali jsme pro vás tyto projekty po celé ČR

Jsme členy fotovoltaických asociací

Jsme hrdými členy předních asociací pro fotovoltaiku. Společně s dalšími firmami vyrábíme inovativní fotovoltaické elektrárny. Společně měníme energetickou budoucnost.

Solární asociace

Největší sdružení podnikatelů v solární energetice, jejichž zájmem je maximální transparentnost a profesionalita.

O Solární asociaci

CAFT (Cech akumulace a fotovoltaiky)

Profesní sdružení, jehož cílem je podporovat rozvoj fotovoltaiky a zvyšování kvality fotovoltaických systémů realizovaných v České republice.

O CAFT

Za poptávku
chytrou zásuvku

Jako poděkování za váš zájem, vám dáme chytrou zásuvku, kterou obdržíte od našeho technika při zaměření.


    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.