Kdo jsme?

Jsme NELUMBO – společnost, která věří v přírodu a technologie

U zrodu naší firmy stála důvěra v moderní technologie a láska k přírodě. Jsme racionálně uvažující idealisté a snílci, kteří si velmi dobře uvědomují, že technologický pokrok kráčí ruku v ruce s ekologií a nezbytností chránit naši planetu.

Obnovitelným zdrojům se věnujeme již od roku 2003. Začínali jsme termickými solárními systémy a také osvětou – napsali jsme spoustu článků o problematice obnovitelných zdrojů. Od zařízení na ohřev teplé vody jsme se přirozenou cestou dostali k solárním elektrárnám. První jsme postavili hned v roce 2004 a krátce po ní následovaly desítky a desítky dalších realizací – od malých domácích elektráren až po ty velké.

Záleží nám na tom, aby naše práce byla smysluplná a společensky prospěšná. Spolupracujeme proto s lidmi, na něž se můžeme spolehnout. Naši zaměstnanci a kolegové jsou zkušení profesionálové, kteří se vyznají ve světě solárních technologií a chtějí, aby náš svět zůstal skvělým místem pro život i v budoucnu.

Všechny námi dodávané technologie i systémy přispívají ke snižování emisí skleníkových plynů. Předsevzali jsme si, že se nám do roku 2030 podaří snížit emise CO2 o celý milion tun! Půjdete do toho s námi?

Spojte s námi energeticky náročný provoz s nezbytnou ochranou přírodních zdrojů!

Kontaktujte nás

Nabízíme ucelená funkční řešení

Naším cílem není produkty pouze prodávat. Obnovitelné zdroje energie chápeme jako základní prvek ekologické udržitelnosti, a proto se snažíme nabízet komplexní chytrá řešení, která plní sny o energetické nezávislosti. Baví nás propojovat chytré technologie a vytěžit z jejich synergie maximum. Samozřejmě s minimální zátěží na životní prostředí.

Zjistit více
Získat nabídku

Realizovali jsme pro vás tyto projekty

Za poptávku
chytrou zásuvku

Jako poděkování za váš zájem, vám dáme chytrou zásuvku, kterou obdržíte od našeho technika při zaměření.


    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.