Blog

 

Dobry den,
rada bych Vam podekovala za spolupraci, instalace TC probehla v poradku. Vasi pracovnici byli bajecni, velmi prijemni a pracoviti. S pozdravem Mgr. LK

Vaši lidé by dnes měli dokončit instalaci a zítra všechna zařízení testovat. Sluneční kolektory už úspěšně běží od soboty. Je proto žádoucí, abyste mi urychleně napsal, co z dokumentace budete potřebovat, aby se vyřízení dotace zbytečně neprotahovalo.

Vyměnit starý kotel za nový díky kotlíkovým dotacím a současně zateplit dům s programem Nová zelená úsporám bude nově ještě výhodnější. K dotacím z programu Nová zelená úsporám přibude zcela mimořádný dotační bonus až 40 tisíc korun pro ty, kteří oba tyto programy zkombinují.

Hybridní solární elektrána 4kWp, s bateriovým blokem 4,8kWh, hybridním měničem napětí. Instalací hybridní elektrány zvýšíte energetickou soběstačnost a bezpečnost, nebťt mohou vyrábět elektřinu i v případě výpadku proudu v ulici nebo ve městě. Výrobní cena Vaší vyrobené kWh je u našich elektráren okolo 1,20 Kč za kWh.

Naším Snem je, aby každý objekt vyráběl a spotřebovával energii z obnovitelných zdrojů. Klasická přípojka by měla smloužit jako alternativa. Energetika by měla být spíše decentrální a maximálně otevřená.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.