Blog

 

Naše speciální panely se špičkovou technologií

Náš nejnovější střídač X-Hybrid a jak to funguje.

Koncentrace CO2 v roce 2018 v srpnu, byla naměřena 405,04 ppm. Pokud chceme zachovat max. zvýšení globální teploty o dva stupně celsia, neměla by hodnota CO2 v atmosféře dosáhnout hodnoty 420 ppm /tedy částic CO2 v jednom milionu molekul vzduchu/. Každý rok se se zvyšuje CO2 v důsledku spalování fosilních paliv o 2,5 ppm.

Vítejte v budoucnosti. Naše fotovoltaická elektrárna (9,9 kWp)
pro Školu a Mateřskou školku v Horním Jiřetíně.

Dobry den,
rada bych Vam podekovala za spolupraci, instalace TC probehla v poradku. Vasi pracovnici byli bajecni, velmi prijemni a pracoviti. S pozdravem Mgr. LK

Vaši lidé by dnes měli dokončit instalaci a zítra všechna zařízení testovat. Sluneční kolektory už úspěšně běží od soboty. Je proto žádoucí, abyste mi urychleně napsal, co z dokumentace budete potřebovat, aby se vyřízení dotace zbytečně neprotahovalo.

Vyměnit starý kotel za nový díky kotlíkovým dotacím a současně zateplit dům s programem Nová zelená úsporám bude nově ještě výhodnější. K dotacím z programu Nová zelená úsporám přibude zcela mimořádný dotační bonus až 40 tisíc korun pro ty, kteří oba tyto programy zkombinují.

Hybridní solární elektrána 4kWp, s bateriovým blokem 4,8kWh, hybridním měničem napětí. Instalací hybridní elektrány zvýšíte energetickou soběstačnost a bezpečnost, nebťt mohou vyrábět elektřinu i v případě výpadku proudu v ulici nebo ve městě. Výrobní cena Vaší vyrobené kWh je u našich elektráren okolo 1,20 Kč za kWh.