Systém NELUMBO

Využijte s námi sluneční energii do posledního paprsku

Sázíme na obnovitelné zdroje energie a pomáháme jim moderními technologiemi, které učíme spolu vzájemně komunikovat a spolupracovat. Stavíme fotovoltaické systémy a rádi pomůžeme i vám vydat se na cestu do energeticky soběstačné budoucnosti.

Systém energetické nezávislosti není jenom SEN

Díky síle přírodních zdrojů napojených na moderní technologie proměníme váš dům na soběstačnou jednotku, která bude hospodařit s energií tak, aby byl co možná nejméně závislá na vnějších zdrojích. V krátké době tak dokážete zvýšit svou energetickou nezávislost do té míry, že na slunci dokonce vyděláte.

Systém je koncipován jako otevřená struktura, kterou lze postupně rozšiřovat. Svou domácí elektrárnu tak můžete o další prvky doplňovat průběžně podle svých individuálních možností.

Nezávazná nabídka

Rozhýbejte koloběh energií ve vašem domě!

Domácí fotovoltaickou elektrárnou vyrobená energie průběžně zajišťuje:

  • provoz elektrických zařízení celého domu
  • nevyužité přebytky elektřiny chytře ukládá do baterií
  • přebytky využívá pro ohřev teplé vody
  • nebo je umí nabídnout k odprodeji a využití do veřejné sítě či komunitnímu sektoru


Vlastní elektřinu využijete k dobíjení elektromobilu prostřednictvím domácí dobíjecí stanice a slunce vám rovněž zajistí bezproblémový provoz tepelného čerpadla, takže jeho provoz a vaše vytápění budou ještě o poznání úspornější.

Modelové příklady

Menší rodinný dům

Využívá elektřinu k vytápění, vaření, svícení a provozu běžných spotřebičů. Přebytky vyrobené elektřiny prodává zpět do sítě.
Zjistit více

Střední rodinný dům

Využívá elektřinu k vytápění, vaření, svícení, provozu běžných spotřebičů a dobíjení elektromobilu. Přebytky vyrobené elektřiny využívá k ohřevu teplé vody, prodává zpět do sítě.
Zjistit více

Velký rodinný dům

Využívá elektřinu elektřinu k vytápění, vaření, svícení, provozu běžných spotřebičů, vytápění bazénu a dobíjení elektromobilu. Přebytky vyrobené elektřiny využívá k ohřevu bazénu, prodává zpět do sítě.
Zjistit více

Vaše cesta ke splnění snu o energetické nezávislosti může začít třeba dnes

Je to snadné. Stačí se spolehnout na slunce a chytré technologie, ušetřit peníze a společně přispět k ochraně přírody. My navíc za každou nainstalovanou technologii zasadíme do volné přírody čtyři stromy!

Získat nabídku

Jak to funguje

Solární panely spolu s měničem přeměňují sluneční paprsky na elektřinu
Přebytky energie jsou uloženy do baterie, využity k ohřevu vody nebo prodány do distribuční sítě.
Večer začne domácnost využívat energii uloženou do baterie. Po vybití baterie domácnost odebírá energii z distribuční sítě.
Pokud fotovoltaická elektrárna nevyrábí dostatečné množství elektřiny a baterie je vybitá, začne systém chybějící energii doplňovat z distribuční sítě.
Díky chytrému řízení domácnosti přes naší aplikaci, spouštíte spotřebiče ve chvíli, kdy je to nejvýhodnější.

Vzájemná symbióza jednotlivých technologických řešení přináší možnosti, které jeden přístroj sám zvládnout nedokáže. Inspirujeme se v přírodě, vycházíme z přirozených vazeb individuálních organismů, které prospívají celku. Cesta k vaší energetické a zejména finanční nezávislosti proto vede přes inteligentní propojování jednotlivých zařízení, která využívají obnovitelnou sluneční energii k zajištění důležitých životních funkcí vašeho domu.

Čím více kroků na cestě za snem o energetické nezávislosti společně uděláme, tím bude váš domov šetrnější a soběstačnější.

Získat návrh řešení na míru     Více o společnosti

Kontaktujte nás

Obratem připravíme
nezávaznou nabídku


U nás je záloha pouze
10 000 Kč


    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.