Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny

Za 15 let jsme pomohli stovkám domácností ke splnění jejich snu. Díky vlastní fotovoltaické elektrárně si můžete dopřát vlastní energii na provoz celé domácnosti. Investice do moderních technologií v podobě špičkové solární elektrárny se vyplatí. Nestůjte stranou a vykročte s námi vstříc energeticky soběstačné budoucnosti.

V čem jsou výjimečné fotovoltaické elektrárny od společnosti NELUMBO?

5 důvodů, proč si pustit na střechu NELUMBO

  • nejmodernější technologie našich fotovoltaických panelů nové generace zaručují vyšší výkon a efektivnější využití sluneční energie
  • díky nízkému startovacímu napětí měničů pracuje naše elektrárna skvěle i ve dnech, kdy slunečního svitu ubývá
  • garantujeme dlouhou životnost elektrárny a setrvalý výkon, který neklesne pod 80% celých 30 let
  • naše špičková solární elektrárna si skvěle rozumí s dalšími sofistikovanými technologiemi, jako je dobíjecí stanice pro elektromobily či tepelné čerpadlo
  • kompletně pro vás zajistíme a zrealizujeme celý proces získání státní dotace z programu Nová zelená úsporám

a rádi přihodíme ještě jeden důvod navíc:

  • naším cílem totiž není produkty pouze prodávat, nabízíme vám rovnou zhmotnění dříve jen obtížně dosažitelného snu – snu o energetické soběstačnosti

Se solární elektrárnou od nás budete o 3 kroky napřed

Fotovoltaické panely

Naše elektrárna přežije i vaši střechu

Díky špičkové technologii a moderní konstrukci fotovoltatických panelů můžeme zaručit bezproblémovou dodávku elektrické energie na více než 30 let a to až na skvělých 80 % svého výkonu. Fotovoltaické panely z půlených článků (tzv. half cell) mají oproti dříve používaným technologiím delší životnost, vyšší výkon a efektivně vyrábějí elektřinu i za horšího počasí. Konstrukce povrchu článků spolehlivě zabraňuje úbytku výkonu při nižší intenzitě slunečního svitu a odbourává degradaci výkonu v letním období.

Baterie k ukládání solární energie

Baterie, která vaši elektrárnu podrží

Síla fotovoltaické elektrárny se násobí s výkonnou baterií. Baterie používané v systémech společnosti NELUMBO jsou testovány na úctyhodnou výdrž až 10 000 nabíjecích cyklů. Drží si tak před konkurencí náskok až 50 %. Za svými výrobky si stojíme a proto garantujeme minimální životnost 20 let, ale slíbit vám můžeme, že při běžné zátěži vydrží mnohem déle.

Fotovoltaický měnič

Silnější díky vyššímu výkonu

Fotovoltaickým měničem, tedy zařízením umožňujícím využít nahromaděnou energii k napájení elektrických zařízení, musí přirozeně disponovat každá solární elektrárna. S vyšším výkonem měniče ovšem bude mít vaše elektrárna větší sílu a díky střídavému výkonu 10 kW a jednosměrnému od 15 kW výše nabídne ideální poměr využitelné energie. Dobře sloužit vám přitom tato výkonná součást elektrárny bude minimálně čtvrt století.

Když se na podzim začnou krátit dny a sluneční svit bude den za dnem ubývat, oceníte nízké 135 voltové startovací napětí měničů, které zajistí, že elektrárna začne pracovat již krátce po rozednění a bude vyrábět elektřinu i když bude mlha nebo pod mrakem.

S námi o státní dotaci na fotovoltaiku nepřijdete!

Víte, že při pořízení solární elektrárnu máte nárok na státní dotaci z programu Nová zelená úsporám? My to víme a rádi vám s vyřízením celého procesu pomůžeme. Nechte to na nás a my se vám postaráme o elektrárnu se slevou! A pokud na dotaci máte nárok, garantujeme vám, že ji také 100% získáte. I kdybychom vám ji měli dát my sami.