Do konce června s našimi solárními elektrárnami vyhrává každý

15/05/2023

Fotovoltaická elektrárna NELUMBO dlouhodobě přináší výhru pro každého. Celoročně šetří přírodu i peníze a výborně si rozumí s pokročilými úspornými technologiemi. Do konce června navíc ke každé elektrárně dostanete elektrokolo zdarma!

Získejte elektrokolo! Slunce za vás šlápne do pedálů

U nás dostanete do konce června k uzavřené smlouvě o instalaci FVE navíc nové elektrokolo zdarma!
A dobíjet si ho samozřejmě můžete vlastní elektřinou z domácí elektrárny, kterou vám postavíme do 4 měsíců od podpisu smlouvy.

Není nač čekat. Každý, kdo s námi v období od 15. května do 30. června 2023 uzavře smlouvu na instalaci solární elektrárny, získá k instalaci elektrárny prvotřídní elektrokolo ECO-FLYING Fat E-bike TOP-020 1000 W 26“.

Nový model elektrokola ECO-FLYING představuje ideální dopravní prostředek do terénu i pro každodenní ježdění. Samozřejmostí je hliníkový rám, sportovní design, odpružená vidlice, kotoučové brzdy a nově též přenosná baterie.

Díky svým širokým pneumatikám poskytuje komfortní jízdu, při které můžete využít několik jízdních režimů (moped/šlapání/elektro).

Akce platí pro všechny smlouvy na instalaci FVE elektráren s výkonem od 5,4 kWp do 19,44 kWp uzavřené v období od 15. 5. 2023 do 30. 6. 2023.*

Nezávazná poptávka

Vyberte si z naší fotovoltaické nabídky, ozvěte se nám a vyrazte s námi na cestu k udržitelné budoucnosti.
Šlápněte do pedálů svého nového elektrokola a užijte si slunce v zádech!

NELUMBO, váš průvodce na cestě do prosluněné budoucnosti.

 


* Nabídka platí pro všechny smlouvy o dílo uzavřené v období od 15. 5. do 30. 6. 2023. Získání odměny je podmíněno celkovou úhradou za toto dílo. Předání odměny bude spojeno s předáním kompletního díla, tedy instalované FVE. Věcné ceny nelze proplácet. Jakékoliv vymáhání nároku na tyto odměny soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.