Fotovoltaika na splátky za nulu

21/03/2024

Pokud přemýšlíte o instalaci fotovoltaické elektrárny, ale váháte kvůli finančním nákladům, máme pro vás řešení. Pořiďte si fotovoltaiku na splátky. S exkluzivní nabídkou financování od NELUMBO teď můžete získat úvěr s 0% úrokem a investicí 0 Kč z vlastních zdrojů.

Kontaktujte nás a my vám vše rádi vysvětlíme a s financováním pomůžeme.

Zavolat na tel.: 417 669 066   Kontaktovat přes formulář

Začněte využívat čistou energii ze slunce již dnes

Abyste vaše cesta do udržitelné budoucnosti mohla začít co nejdříve, připravíme vám pro financování špičkové technologie od NELUMBO individuální nabídku. Vy nejenže máte nyní možnost získat solární elektrárnu na splátky s 0% úrokem a 0% akontací, ale navíc si můžete splátky rozložit do 60 měsíců.

O dotaci nepřijdete!

Pokud splňujete podmínky pro získání dotace, garantujeme vám, že ji také získáte – i kdybychom vám ji měli vyplatit my sami. O dotaci požádáte ve chvíli, kdy budete mít elektrárnu nainstalovanou a po revizi. Peníze z dotace můžete využít pro rychlejší splacení půjčky anebo si je můžete ponechat.

Příklad financování s NELUMBO:

  • Cena solární elektrárny bez dotace = 320 000 Kč
  • Měsíční splátka po dobu 60 měsíců = 5 333 Kč
  • Dotace = 160 000 Kč (můžete si ponechat nebo splatit dříve úvěr)

 

  • Úspora ze solární elektrárny = cca 15 000 Kč / rok
  • Reálná splátka při započtení dotace a úspory ze solární elektrárny = 1 454 Kč / měsíc po dobu 5 let

 

Fotovoltaická elektrárna vám za 30 let svého provozu uspoří přibližně 120 000 kWh. Což přepočteno na finance znamená při ceně 4 Kč / kWh reálnou úsporu cca 480 000 Kč.

Proč přejít na soláry právě teď?

Solární systémy nabízejí hned několik výhod: od nenáročné a rychlé instalace, přes mnohaletou životnost a poměrně rychlou návratnost investice až po možnost napojení fotovoltaických elektráren na další chytré technologie, které výrazně snižují závislost na vnějších zdrojích energie.