Projektant/ka FVE/HFVE – elektro

Do kolektivu společnosti NELUMBO Energy hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici: Projektant/ka FVE/HFVE – elektro

Náplň práce:

Příprava projektů
Vyřízení stavebního povolení pro solární elektrárny, termický systémy a tepelná čerpadla
Stavební řízení (vyjadřovačky, komunikace s úřady a ostatními orgány)

Požadujeme

  • Aktivní přístup
  • samostatnost
  • pečlivost
  • AJ výhodou
  • chuť učit se nové věci
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • nástup možný ihned

Nabízíme věrnostní bonusy!

Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky až po
dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty.

Mám
zájem

    Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

    Nenašli jste v nabídce svoji profesi?
    A přesto byste s námi rádi pracovali?

    Napište nám