Solární elektrárna pro každou firmu

05/04/2024

Se solární elektrárnou od NELUMBO snížíte závislost vaší firmy na tradičních energetických zdrojích. Snížíte náklady na energie a zároveň přispějete k udržitelnosti a ochraně životního prostředí.

Kdy se vyplatí solární elektrárna

Pokud platíte za kWh více než 0,70 Kč, tak se vašemu podniku určitě vyplatí vlastní fotovoltaická elektrárna.

Získejte z obnovitelných zdrojů ještě víc

Solární elektrárnu výborně doplní vertikální větrná elektrárna. V zatažených zimních měsících, kdy příliš nesvítí slunce, ale zato bývá větrno, dokáže právě větrná elektrárna fotovoltaiku více než zastoupit.

Rozšiřte solární a větrnou elektrárnu o bateriové úložiště

Aby bylo možné energii z obnovitelných zdrojů využívat co nejefektivněji, je nezbytné mít účinný systém pro její ukládání.
Velkokapacitní bateriové úložiště NELUMBO umožňuje ukládat energii v době, kdy je jí k dispozici nadbytek, a následně ji využívat v době nedostatku. Dokáže velmi dobře optimalizovat spotřebu objektu a tím snižovat rezervovanou kapacitu. To pomáhá snižovat měsíční platby za energie a předcházet poplatkům za případné překročení rezervované kapacity.

Nemáte prostor na střeše?

Nevadí. Máme řešení pro každou firmu. Využijte například své parkovací plochy. Solární přístřešky výborně kombinují čistou výrobu elektřiny s parkováním a ochranou aut. Navíc mohou být doplněné o dobíjecí stanice elektromobilů a napojené na váš objekt. K tomu průhledné moduly na hliníkové konstrukci skvěle vypadají.
Další možností mohou být solární stěny, kdy lze v některých případech panely umístit i na vertikální plochy budov.

Nechcete investovat do vlastní elektrárny?
Pronajměte nám svou střechu!

Zajistěte si dlouhodobý stabilní příjem ze střechy.

  • Vyrobenou elektřinu od nás můžete nakupovat za výhodnější ceny.
  • Za pronájem střechy vám budeme platit 100 Kč za m2 instalované plochy FVE za rok, po dobu až 10 let.

Zajímá vás o pronájmu střechy víc? Napište nám.   Poslat e-mail

Veškeré informace k nabídce solárních elektráren pro firmy  jsme pro vás přehledně zpracovali v letáku, který si můžete jednoduše stáhnout.

Stáhnout leták