K fotovoltaice baterie zdarma

K fotovoltaice baterie zdarma

Právě teď je nejlepší doba na pořízení solární elektrárny pro váš dům. S NELUMBO můžete mít fotovoltaiku do tří měsíců od podpisu smlouvy a teď navíc s dárkem v podobě jedné baterie o výkonu 2,7 kWh (v hodnotě téměř 37 000 Kč) zcela ZDARMA.

Instalace solární elektrárny do 4 měsíců od podpisu smlouvy!

PRODLUŽUJEME AKCI! Pokud s námi uzavřete smlouvu o dílo na dodávku a instalaci kompletní solární elektrárny v termínu od 1. února do 31. března 2023, dostanete jako dárek*:

Jednu baterii o výkonu 2,7 kWh (v hodnotě 36 890 Kč)

.

BATERIE S MNOHALETOU VÝDRŽÍ

Využíváme sílu přírody, abychom ji společně s vámi mohli chránit. Proto nabízíme výkonné baterie pro solární elektrárny.

Důležitou charakteristikou každé baterie je počet možných nabití za předpokladu udržení stabilního výkonu. Baterie pro solární elektrárny používané v systémech společnosti NELUMBO jsou testovány na úctyhodnou výdrž až 10 000 nabíjecích cyklů. Při běžné provozní zátěži je tak její garantovaná životnost o poznání více než 20 let.

.

K fotovoltaické elektrárně od společnosti NELUMBO standardně získáváte:

špičkovou technologii solárních panelů s jedinečným výkonem a výdrží minimálně 30 let

nejmodernější panely s vysoce účinnými poločlánky a technologií PERC o výkonu 540 Wp

baterie s mnohaletou výdrží až 10 000 nabíjecích cyklů

nízké startovací napětí měniče (135 V) zaručující provoz elektrárny i za zhoršeného počasí a za šera

běžnou záruku 10 let na veškeré komponenty zařízení

nepřetržitý monitoring provozu elektrárny díky online napojení na mobilní zařízení a PC

.

*Podmínky akce:
Nabídka platí pro všechny smlouvy o dílo uzavřené v období od 1. 2. do 31. 3. 2023. Získání baterie je podmíněno celkovou úhradou za toto dílo. Instalace baterie bude spojena s instalací a předáním kompletního díla (solární elektrárny). Cenu nelze proplácet. Jakékoliv vymáhání nároku na tytu odměnu soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.