Rychlonabíjecí stanice elektromobilů

Rychlonabíjecí stanice elektromobilů

Dobíjejte doma pod vlastní střechou – jednoduše, transparentně, bezpečně a bez komplikací – rychlonabíjecí stanice NELUMBO.

Slunce vás zahřeje, rozsvítí vám domácnost, ale je také ekologickou jízdenkou na cesty. 
Domácí dobíjecí stanice představuje nejvýhodnější způsob dobíjení elektromobilů. Večer přijedete, přes noc nabijete, ráno “s plnou” vyrážíte.

Rychlonabíjecí stanice elektromobilů pro domácí použití

1fázová 1,3 kW – 7,4 kW 
3fázová 4,1 kW – 22 kW

Nechte slunce nastoupit do svého elektromobilu

Dopřejte si chytřejší domácnost. Pořiďte si nabíjecí stanici na elektromobil společně s domácí solární elektrárnou a užívejte naplno všech výhod autonomní elektromobility.

Kombi Bonus
Víte, že nabíjecí stanice nejlépe slouží v kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou? Pořiďte si elektrárnu o výkonu 9,72 kWp společně s dobíjecí stanicí a využijte naplno dotační bonus 30 000 Kč a slevu dalších 10 000 Kč za nákup obou zařízení. Propojení úsporných technologií se vyplatí.

Výhody nabíjecích stanic

  • Patentovaný design nabíjecí stanice řady BCP je navržen jak pro bezproblémové a bezpečné venkovní použití, tak pro umístění v interiéru
  • Flexibilní nabíjecí konektor typu 2 (IEC 62196-2) je kompatibilní se všemi elektromobily
  • Nabíjí okamžitě ihned po zapojení / vybrané modely umožňují personalizované ovládání čipovou kartou na bázi RFID technologie
  • Výstupní výkon lze nastavit dle potřeby v rozsahu od 6 A až do 32 A

Dynamické vyvažování zátěže

S domácími nabíjecími stanicemi řady BCP můžete svůj elektromobil bez obav nabíjet úplně kdykoli, aniž byste museli brát ohled na množství dalších elektrických spotřebičů zapojených do sítě. Vestavěný systém DLB (Dynamic Load Balancing) zajistí dynamickou rovnováhu vaší domácí elektrické sítě, automaticky nastaví ideální napětí podle její aktuální zátěže a aktivně zabrání přetížení sítě.

Spolehlivá ochrana před přepětím

Modely vybavené přepěťovou ochranou poskytují nejvyšší možné zabezpečení uživatelů před potenciálním zásahem elektrickým proudem například v případě poruchy na kabelu.

Komunikativní chytrá nabíječka – ovládání pomocí přehledné mobilní aplikace

  • kvalitní Wi-Fi nebo Bluetooth připojení
  • ochrana před odcizením / možnost resetování nabíjecí stanice na dálku
  • on-line nastavení nabíjecích plánů a optimalizace času nabíjení
  • průběžná kontrola stavu nabíjení a dalších funkcionalit systému
  • pravidelná aktualizace firmwaru

Od přírody chytré technologie

Naše produkty komunikují s chytrými sítěmi a umožňují maximálně efektivní a hospodárný provoz. Intuitivní ovládání doplňuje rovněž možnost správy systému na dálku a bezproblémového propojení se solární elektrárnou a bateriovým blokem.

Na naše technologie je spoleh

Na všechny technologie, které vám dodáme, pozorně dohlédneme. S našimi dobíjecími stanicemi získáte jak jejich profesionální nepřetržitou správu, monitoring i servis 24/7, tak záruční servis po dobu 5 let.

Kompletní nabídku našich produktů naleznete ZDE.