Vánoční nadílka k fotovoltaice od Nelumba

Vánoční nadílka k fotovoltaice od Nelumba

Přemýšlíte o fotovoltaice pro svůj dům? Pojďte do toho s námi a my vám nadělíme dárky, díky kterým bude váš domov ještě o něco chytřejší a zábavnější.

Instalace solární elektrárny do 3 měsíců od podpisu smlouvy!

Pokud s námi uzavřete smlouvu o dílo na dodávku a instalaci kompletní solární elektrárny v termínu od 10. listopadu do 20. prosince 2022, můžete se navíc těšit na*:

elektrickou koloběžku s dojezdem až 30 km na 1 nabití
6 ks chytrých bezdrátových Wi-Fi zásuvek s měřením spotřeby energie (vč. monitoringu v mobilní aplikaci a statistik na smart platformě TUYA)

K fotovoltaické elektrárně od společnosti NELUMBO standardně získáváte:

špičkovou technologii solárních panelů s jedinečným výkonem a výdrží minimálně 30 let

nejmodernější panely s vysoce účinnými poločlánky a technologií PERC o výkonu 540 Wp

nízké startovací napětí měniče (135 V) zaručující provoz elektrárny i za zhoršeného počasí a za šera

běžnou záruku 10 let na veškeré komponenty zařízení

nepřetržitý monitoring provozu elektrárny díky online napojení na mobilní zařízení a PC

garantované ceny roku 2022

Dopřejte si více energetického komfortu a vyzkoušejte, jak si naše produkty navzájem rozumějí. A vydejte se s námi na cestu za energetickou soběstačností.

*Podmínky akce:
Nabídka platí pro všechny smlouvy o dílo uzavřené v období od 10. 11. do 20. 12. 2022. Získání odměn je podmíněno celkovou úhradou za toto dílo. Předání odměn bude spojeno s předáním kompletního díla, tedy instalované solární elektrárny. Věcné ceny nelze proplácet. Jakékoliv vymáhání nároku na tyto odměny soudní cestou bez splnění výše uvedených podmínek je vyloučeno.

S námi o státní dotaci na fotovoltaiku nepřijdete!

Víte, že při pořízení solární elektrárnu máte nárok na státní dotaci z programu Nová zelená úsporám? My to víme a rádi vám s vyřízením celého procesu pomůžeme. Nechte to na nás a my se vám postaráme o elektrárnu se slevou! A pokud na dotaci máte nárok, garantujeme vám, že ji také 100% získáte. I kdybychom vám ji měli dát my sami.